Лінія магазинів EVA — національна мережа, що належить компанії «РУШ». EVA допомагає відмінно виглядати, з легкістю вирішувати побутові питання, а також дбає про комфорт Вашого будинку.

EVA — це зручне розташування торгівельних точок, уважний персонал та доступні ціни. Вперше магазини формату дрогері з’явилися в 70-х роках у Європі. Активно завойовувати український ринок у напрямку дрогері-рітейлу мережа магазинів EVA почала у 2002, однією з перших в Україні. Сьогодні  EVA входить у трійку лідерів мереж формату дрогері національного ринку. В компанії більше 3000 співробітників. Кількість магазинів лінії EVA збільшується щомісяця. Станом на січень 2015 року мережа EVA нараховує 256 магазинів.

Головні регіони присутності: Дніпропетровський, Київський, Донецький, Харківський, Одеський, Запорізький. Загальна торгівельна площа мережі нараховує більше 43 тисяч квадратних метрів. Всі торговельні точки розташовані в районах з великою щільністю населення і, як правило, поблизу зручних транспортних розв’язок. Асортимент лінії магазинів EVA орієнтовано на жіночу аудиторію. Це товари парфумерно-косметичної групи, засоби особистої гігієни, побутова хімія, біжутерія та аксесуари. Відомі світові бренди та популярні вітчизняні марки.